Co robimy ?

Co dają nasze szkolenia?

Wolny czas ucieka Ci przez palce? Nagle masz wolne parę godzin, weekend czy parę dni i nie masz na nie pomysłu? Ogarnięci na co dzień masą bieżących spraw, nie do końca wiemy jak odpocząć. Pokażemy Ci:

  • nowe sposoby na aktywność outdoorową – czyli co ciekawego można robić w oderwaniu od cywilizacji,
  • ile atrakcji jest w zasięgu Twojego wzroku,
  • jak odkryć przygodę na nowo;

Szkolenia Outdoor to kontakt z przyrodą, aktywny wypoczynek, sposób na spędzenie czasu pozwalający na ładowanie akumulatorów. Samodzielnie lub z Twoimi bliskimi. Nasze recepty można stosować po naszych szkoleniach przez całe życie. Dodatkowo, jeśli coś kiedyś pójdzie nie tak, dajemy Ci większą szansę na wyjście cało.

 

Co to jest Outdoor i czym różni się od survivalu?

Outdoor to podróżowanie z przygodą uwzględniające ryzyko i potencjalnie wymagające specjalistycznych umiejętności oraz wysiłku fizycznego. Zakłada aktywność na łonie przyrody, w dzikich ostępach, obcowanie z naturą.
Outdoor w naszym rozumieniu, to rodzaj aktywnej turystyki, gdzie ćwiczymy zaplanowane sytuacje, jesteśmy przygotowani na wyzwania i kontrolujemy naszą sytuację (no, do pewnego stopnia:))

Survival oznacza, że znaleźliśmy się w sytuacji zagrażającej życiu lub zdrowiu. Jesteśmy zmuszeni wykorzystać to, co mamy ze sobą, co znajdziemy, co umiemy oraz co jesteśmy w stanie z siebie dać aby jak najszybciej i względnie bezpiecznie wydostać się z takiej sytuacji. W survivalu ważna jest improwizacja, adaptacja oraz gotowość na poświęcenie.